zoom

Video

Turqia u godit këtë të enjte nga një tërmet i fortë.Lëkundjet e tërmetit ishin me magnitudë 5.6 dhe u ndje në rajonin e Tokatit.Në videot e postuara në rrjetet sociale duken njerëzit që, të frikësuar, kanë lënë shtëpitë e tyre dhe kanë dalë në rrugë.Samsunda depr...