zoom

Kosova

Pas presionit ndërkombëtar dhe deklaratave të forta nga autoritetet e Kosovës, zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës, Dejan Jankoviç, është liruar nga autoritetet serbe, pasi u arrestua ditën e djeshme.Lajmi është bërë i ditur nga Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës, n...