zoom

Stil

Ditën e djeshme Ilnisa Agolli ka postuar disa foto në InstaStoryn e saj teksa shihet e ulur pas kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt dhe kryetares së Kuvendit të Shqiperisë Lindita Nikollës.Kaq i është dashur rrjetit për të rikthyer disa video të Egla Cenos teksa e quante Agollin...