zoom

Sport

Në orën 21.00, Shqipëria sfidon Italinë, në ndeshjen e parë të grupit në Europian, e vlefshme për Grupin B, ku gjenden Spanja dhe Kroacia gjithashtu.Për takimin që do luhet në “Signal Iduna Park”, tifozët e kuqezinjve janë mobilizuar.Në pamjet e shpërndara edhe nga FS...