zoom

Slider

Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja nga zbulimi i 3 banesave ku kultivoheshin lëndë narkotike në Athinë dhe arrestimi i një grupi shqiptaro-gjeorgjian.Operacioni që coi në sekuestrimin e 1575 bimë “cannabis sativa” dhe mbi 54 kg drogë, coi në arrestimin e Genti Kutra alias G...