zoom

Slider

Fitoi Big Brother Vip 3, Egla Ceno: E meritoja

Egla Ceno pas fitores së Big Brother Vip 3 është shprehur se e meritonte çmimin e madh.

Në një intervistë për Top Albania Radio, aktorja u shpreh se donte shumë që ta fitonte BBV një vajzë.

Pjesë nga intervista:

Pyetje: Famë e padiskutueshme, ndoshta projekte të mëdha filmike do të vijnë. E kishe pritur këtë pikë të karrierës?

Egla: Për mua nuk është ky me thënë të drejtën Big Brotheri. Unë karrierën time e kam qëndisur ndër vite dhe do të vazhdoj ta qëndis ashtu ngadalë, sepse jam aktore teatri jam shumë e lidhur me të.

Pyetje: Përveç mamit, kujt ja dedikon fitoren?

Egla: Grave, vetes sime! Doja shumë të ishte një grua, në mos unë një tjetër, por të ishte një grua. Edhe vetes sigurisht, e meritoja! Në fund të ditës e meritoj!