zoom

Lajme

Julian Deda hedh dyshime të forta ndaj produksionit dhe Eglës: Do isha në burg nëse unë do thoja…

Spektakli mbaroi, por polemikat mbetën aty dhe madje “vlojnë” më shumë se brenda shtëpisë, si një vullkan.

Në “Post Big Brother VIP”, munguan disa prej banorëve, sikurse finalisti Romeo Veshaj, por u shkëmbyen edhe kritika ndaj produksionit dhe dyshime për favorizim fituesi.

Juli u shpreh se Egla Ceno është banorja që ka abuzuar më shumë me ofendimet ndaj banorëve te tjërë.

Madje ai tha se nëse do kishte përdorur termat e Eglës “je e shqepur”, do ishte edhe në burg.

Pjesa e deklaratës:

Ledioni: Në këtë edicion kemi pasur dy femra në finale, Heidi Baci dhe Egla Ceno, pse publiku zgjodhi Eglën?

Juli: Publikun më zgjodhi mua, po nëse unë do të përdorja fjalët qe ka përmendur ajo sot do isha në burg, nëse do thoja je e shqepur, siç thoshte Egla, para-mbrapa, poshtë-lart.

Roza: Po, para dhe mbrapa ka thënë… /ZOOM.AL/