zoom

Aktualitet

Vdes 59-vjeçari në Korçë, u dërgua në spital nga familjarët. Dyshimet e policisë

Një 59-vjeçar ndërroi jetë pasditen e kësaj të hëne në Korçë.

Ai u gjet nga familjarët në shtëpi, teksa luftonte për jetën sepse kishte konsumuar një sasi medikamentesh mjekësore.

59-vjeçari u dërgua për mjekim në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ndërroi jetë.

Policia po heton për ngjarjen dhe po merr në pyetje familjarët për të zbardhur më shumë detaje.