zoom

Lajme

Princ Leka i prezanton vajzës të dashuren e re, kapen “mat” në restorantin në Tiranë (FOTO)

Që pas procesit të divorcit të nisur me Elia Zaharinë, Princ Leka Zogu dhe partnerja e tij e re, Blerta Celibashi duket se e kanë bërë marrëdhënien familjare.

Princi i ka prezantuar vajzës të dashurën e re. Ata janë fotografuar në një nga restorantet në Tiranë, ku siç duket edhe nga fotot, të pranishëm ishin Leka Zogu, vajza Geraldina dhe Blerta Celibashi.

Marrëdhënia mes Princit dhe fotografes është në qendër të vëmendjes pas skandalit me videon e dhunës në Oborrin Mbretëror.

Leka Zogu dhe Blerta Celibashi nuk e fshehin më romancën e tyre dhe janë fotografuar bashkë në aeroport si edhe kanë kaluar ditë pushimi bashkë.