zoom

Lajme

Ori Nebiaj rrëfen gabimin dhe “pengun e madh” që bëri në BBV: Më shpëtoi…

Opinionistja e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, Ori Nebijaj, ka rrëfyer për herë të parë “pengun” që i ka ngelur nga ky reality show.

Gjatë një interviste për emisionin “Pardo my French”, deputetja tregoi se ka bërë një gabim në interpretimin e lojës së banorit të “BBV” (Jetmir Salaj), të cilin e ka quajtur kopil.

Ori tha se e kishte në kuptimin që ish-konkurrenti është i zgjuar, megjithëse ajo e ka shpjeguar konotacionin e fjalës, megjithëse kjo fjalë i ka ngelur “peng” asaj.

“Kam pasur detabet të ashpra që lidheshin vetëm me situatat brenda shtëpisë. Mendoj që kam bërë një gabim. Unë nuk lashë fare hapësira interpretimi. Mendoj që më shpëtoj goja dhe thashë një fjalë, i referohem termit ‘kopil’. Unë e kisha sqaruar shumë qartë vetëm po të doje mos ta kuptoje dhe ta merrje në një konotacion tjetër, por e kisha vetëm për mençurin dhe zgjuarsinë”, tha Ori. /ZOOM.AL/