zoom

Lajme

Bledi Mane ironizon Ori Nebiajn: Nëse ajo e di kuptimin fjalës “empati”, unë i dal maunes para…!

Pak ditë më parë Ori Nebijaj, e cila ka qenë këtë vit për herë të parë në panelin e jurisë në “Big Brother Vip” si opinioniste, komentoi disa nga situatat më të bujshme që kanë ndodhur në shtëpinë më të famshme si dhe disa prej personazheve.

Për këta të fundit e ftuar në “Pardon my French”, Ori veçoi Rozën si banoren që i ka bërë më shumë “empati”, pasi sipas saj dukej më e ngarkuar emocionalisht.

Lidhur me këtë koment, Bledi Mane e ka “sulmuar” opinionisten në një postim në “Instagram” ku shkruan se ajo as nuk ja di kuptimin fjalës “empati”, përndryshe do i dilte maunes para (shprehja që ka përdorur Roza pak ditë më parë, pas fitores së Eglës).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)