zoom

Lajme

Lei Kraja flet për jetën e saj private: Më ka thyer zemrën…

Moderatorja Lei Kraja pranoi gjatë një interviste televizive se i është thyer zemra.

Duke biseduar në studion e “Top Arena”, ajo tregoi se në jetën e saj ka pasur edhe njerëz që e kanë zhgënjyer dhe nuk kanë plotësuar dëshirat e saj.

Por, Lei Kraja nuk zbuloi më tej se për cilin person bëhet fjalë apo për çfarë zhgënjimi po fliste.

Pjesë nga biseda:

Lei Kraja: Të është thyer ndonjëherë zemra?

Diona Fona: Po si nuk më është thyer!

Lei Kraja: Kush është ai? Jo, jo nuk duhet lejuar me ligj kjo gjë me ta thy zemrën ty!

Diona Fona: Është proces… Po ty ta ka thyer njeri zemrën?

Lei Kraja: Mua? Patjetër që po, nuk mi ka plotësuar ato që doja, dhe ma ka thyer patjetër!