zoom

Aktualitet

Kërkonte takim me Dumanin – Një person tenton të vrasë veten para SPAK. Pi helm

Një ngjarje e rëndë u shënua pasditen e kësaj të marte para godinës së SPAK.

Një person tentoi t’i jepte fud jetës teksa qëndronte para ndërtesës së Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion.

Ai konsumoi lëndë helmuese dhe më pas u dërgua me urgjencë në spital për ndërhyrjen e mjekëve.

Sipas raportimeve të para, shtetasi me inicialet P. T. nga Lezha kishte kërkuar takim me kreun e SPAK, Altin Dumani.

Ai dyshohet të ketë probleme depresioni.