zoom

Lajme

Graciano dhe Argjira pranojnë se janë rikthyer bashkë, flasin për herë të parë pas ndarjes

Marrëdhënia mes Graciano Taganit dhe Argjira Spancës u vendos në qendër të vëmendjes gjatë periudhës kur balerini u rikthye për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Çifti përjetoi një krisje në lidhjen e tyre, por sot ata janë sërish bashkë.

Këtë e kanë konfirmuar të dy gjatë emisionit “E Diell”, ku shprehën dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Pjesë nga intervista:

Graciano Tagani: Më thanë do vish në intervistë dhe jo në gjyq.

Argjira Spanca: Edhe të kanë mashtruar.

Graciano Tagani: Çdo çift kanë uljet dhe ngritjet e veta, dhe ne e kishim një ulje. Sa dola unë u ngritëm.

Beniada Nishani: Shumë veta thanë që këto po bëjnë kot.

Argjira Spanca: Edhe unë e kam lexuar këtë vërdallë që është thjesht një lojë, paçka se ata që më njohin e dinë që nuk do e bëja një gjë të tillë. Prandaj unë kam qenë pak e larguar nga mediat këtë periudhë. Tani që jemi mirë dhe e kemi folur me njëri tjetrin, nuk e kam problem të flas tashmë nëpër media për periudhën që ne kemi kaluar.

Graciano Tagani: Gjira është shumë e mbyllur për sa i përket jetës personale. Unë e kam thënë që frymoj për atë, realisht e dua shumë.

Beniada Nishani: Unë tani pres vetëm ftesën për martesën, sepse propozimi është bërë. Unë dua datën fiks.

Graciano Tagani: Ideja është që kam pasur një Big Brother të lodhshëm dhe sa të mbarojmë sezonin televiziv do të bëjmë vetëm disa pushime.