zoom

Aktualitet

Shkrumbohet shtëpia në Vlorë, digjet brenda i moshuari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Vlorë mbrëmjen e kësaj të marte, ku një i moshuar humbi jetën.

7]-vjeçari Shpëtim Aliaj u dogj brenda shtëpisë së tij, që u përfshi nga flakët.

Banesa u shkrumbua plotësisht, ndërsa i moshuari nuk doli dot i gjallë prej andej.

Ai ishte i divorcuar dhe jetonte në një godinë të braktisur në lagjen “Osman Haxhiu”.

Shkaku i rënies së zjarrit nuk është zbardhur ende nga autoritetet.