zoom

Lajme

Sa doli nga BBVA, Françeska Murati po ndahet nga bashkëshorti? Miss-i tregon të vërtetën

Ish-banorja e “BBV3”, Françeska Murati është përfolur se po përjeton një divorc nga bashkëshorti i saj.

Daljet publike me të janë inekzistente për Miss-in, por kjo sepse ajo “zgjedh të mos e bëj publik”. Murati ka mohuar të gjitha aludimet se ajo po ndahet nga bashkëshorti i saj dhe thotë se në fakt qëndron 24 orë me të.

“Gjërat më të rëndësishme të jetës i mbaj për vete”, shkruan ndër të tjera Françeska.