zoom

Art & Kulturë

Poeti i njohur dërgohet me urgjencë në spital, pësoi hemorragji cerebrale. Ja si paraqitet gjendja

Mëngjesit e ditës së sotme poeti Agim Doçi ka pësuar hemorragji cerebrale.

Lajmi konfirmohet nga familjarët e tij të cilët bëjnë me dije se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

Gjendja e tij paraqitet e qëndrueshme dhe është nën kujdesin e mjekëve të spitalit nr.5 në kryeqytet. /ZOOM.AL/