zoom

Lajme

Me foton me Ilnisën në sfond/ Meritoni reagon për herë të parë pas BBVIP. Mesazhi për fansat

Meriton Mjekiqi iu drejtua fansave të tij me një mesazh falenderues në reagimin e parë pas përfundimit të garës në Big Brother VIP.

Me një video-mesazh, Meritoni tregoi orët e para jashtë shtëpisë i ka shfrytëzuar për të fjetur e pushuar.

Por ajo që bie në sy është se Meritoni ka në sfond një foto të tijën me Ilnisën, gjatë kohës që ishin bashkë në shtëpinë e Big Brother.

Kjo foto ka ngritur dyshime te fansat se Meritoni po qëndron në shtëpinë e Ilnisës.

“Përshëndetje prej meje Meritonit. Në fakt, sot po e shijoj ditën sepse kam pushuar, kam fjetur… Ju jam mirënjohës që keni besuar që unë të vij deri këtu ku arrita. I jam mirënjohës çdo familjeje shqiptare dhe çdo shqiptari kudo nëpër botë që më keni votuar”, tha moderatori Meriton Mjekiqi.