zoom

Stil

“Kokë më kokë” me Jul Dedën, Egla Ceno fiton Big Brother Vip! Merr çmimin 100 mijë euro

Aktorja Egla Ceno është shpallur fituese e Big Brother Vip 3.

Ajo fitoi në garën përballë Julian Dedës, Romeo Veshajt, Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit.

Egla Ceno në fund doli në përballje me Jul Dedën, por ishte ajo që fiku dritat e shtepise se Big Brother VIP.

Për herë të parë çmimin e madh e ka marrë një grua.