zoom

Lajme

Ish-banorët zbulojnë pse Romeo Veshaj mungoi në takimin post Big Brother

Mungesa e Romeo Veshajt në takimin post Big Brother VIP mbrëmjen e djeshme tërhoqi vëmendje dhe nxiti aludime se ai ishte qejfmbetur me produksionin pse nuk u shpall fitues.

Dy ish-banorët e Big Brother, Olta Sheta dhe Toros Shahnaia kanë komentuar mungesën e Romeos, duke zbuluar se ai ka vendosur t’i qëndrojë pranë mentorit të tij, aktorit Agron Llakaj pas humbjes së bashkëshortes.

“Romeo kishte atë sebepin e Agron Llakës dhe ka ikur direkt për t’i qenë afër xhaxhi Gonit dhe mirë ka bërë dhe mund ta ketë bërë këtë dhe në qoftë se e ka bërë këtë ka lënë atë të mbarojë detyrat e tij për Big Brotherin dhe është larguar të Agroni kjo mund të jetë, këtë besoj unë…”, tha Toros Shahnaian.