zoom

Stil

FOTO/ Kërcënohet me jetë Krist Aliaj: Do të bëj varrin dhe nuk do të gjenden kockat

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj është kërcënuar me jetë gjatë ditës së djeshme.

Në një mesazh në llogarinë e tij në Instagram nga një përdorues i këtij rrjeti social shkruhet:

“Do të bëj varrin po vajte opinionist në BBV3. Nuk do të gjenden as kockat.”

Por duket se Kristi e ka marrë me sportivitet mesazhin, duke shkruar: “Si t’ia bëjmë tani, opozita është e fortë”.