zoom

Lajme

Evi Reçi në pritje të ëmbël. Zbulohet gjinia e bebit

Evi Reçi dhe Kledi Hysa do të bëhen së shpejti prindër.

Këngëtarja është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe po pret një djalë.

Gjatë këtyre muajve, çifti është përpjekur për ta mbajtur “sekret” nga mediat këtë lajm, duke e shijuar vetëm këtë fazë të shtatzënisë.

Kledi dhe Evi u takuan në një event në dhjetor të vitit 2021 dhe aty nisën shkëndijat e para të dashurisë mes tyre.

Momentet e para të lidhjes ata i mbajtën jashtë vëmendjes së medias, por më pas pranuan se janë bashkë dhe prej 4 vitesh tashmë shijojnë romancën bashkë dhe tani po zgjerojnë familjen./ Zoom.al