zoom

Lajme

VIDEO/ Çfarë i ka ndodhur Romeos në BBV? Rrëfen i trishtuar: Natë më të keqe nuk paska…

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’ për t’u eleminuar nga shtëpia, nata e djeshme ka qenë shumë e vështirë, pasi mendojnë se është edhe nata e fundit në shtëpi bashkë.

Kjo, pasi mbrëmjen e sotme gjatë prime-t mendojnë se njëri prej tyre do të largohet e këtë Romeo ka treguar se e ka vuajtur shumë.

Për këtë shkak edhe Romeo është shprehur i trishtuar me përjetimin: “Natë më të keqe nuk paska!”, tha ai.

Egla si lidere e shtëpisë zgjodhi të nominonte çiftin këtë javë në “Big Brother VIP”. /ZOOM.AL/