zoom

Aktualitet

Aksident i rëndë në Itali/ Shqiptarja përplas për vdekje italianin

Një 32-vjeçare shqiptare përplasi për vdekje një shtetas italian në Italinë fqinje.

47-vjeçari Massimo Tabacco humbi jetën në vend për shkak të përplasjes nga furgoni, që drejtohej nga shqiptarja.

32-vjeçarja shqiptare u dërgua në spital për shkak të plagëve të marra.

Makina dhe telefoni i janë sekuestruar, ndërsa e reja do t’iu nënshtrohet analizave toksikologjike.