zoom

Lajme

A është rikthyer me Ledri Vulën? Reagon Sara Hoxha

Gjatë ditëve të fundit është përfolur për ribashkim mes Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Nga çifti nuk ka pasur asnjë reagim deri tani, por në media shkruhet se ata kanë vendosur t’i japin një shans të dytë njëri-tjetrit.

Së fundmi, Sara Hoxha ka bërë një koment të shkurtër për këtë temë, por pa treguar drejtëpërdrejt se si qëndron e vërteta.

E pyetur nga Bora Zemani se çfarë mendon për rikthimet, Sara përgjigjet shkurt: “Të shkojë si të shkojë, unë jam shumë okej”.