zoom

Slider

A do ta rinovojë kontratën me kuqezinjtë? Sylvinho: Jam me pushime!

Trajneri i Kombëtares shqiptare Sylvinho nuk ka rinovuar kontratën duke lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij tek kuqezinjtë.

Ende nuk dihet nëse trajneri brazilan do të rinovojë kontratën me Kombëtaren, ndërsa pas skualifikimit nga EURO2024, është “arratisur” në Porto për të pushuar me familjen e tij.

Ai është shprehur se ende nuk di asgjë dhe se nuk ka folur me stafin, duke shtuar se do të komunikojë me ta javën e ardhshme

“Sapo kam arritur në Porto, jam me pushime me familjen. Nuk di asgjë unë, nuk kam folur akoma me stafin (menaxherin). Do i kontaktoj javën e ardhshme”, tha Sylvinho për Top Channel.