zoom

Lajme

VIDEO/ Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit që po presin

Çifti i Big Brother Vip 3 kanë zbuluar se do të bëhen me vajzë.

Bëhet fjalë për dyshen Bardhi  dhe Sara Gjordeni që së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe sot kanë zbuluar gjininë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti ditën e sotme përmes një postimi në Instagram.

Ish-missi ka ndarë me ndjekësit emocionet që përjetoi kur ajo dhe Bardhi zbuluan gjininë e foshnjës së tyre.

Të duam më shumë se veten!!!”- ka shkruar Sara krahas videos.