zoom

Aktualitet

Vajza e Edmond Gashit “dhëmbë për dhëmbë” me komentuesit: Ç’e pyt, degjenerimi juj. Do qaj tani

Pavarësisht se babai i saj, mjeku i Onkolgjikut Edmond Gashi, është nën akuzë se bënte pazar me jetë njerëzish, vajza e tij, Megi Gashi nuk kursen ironinë në mbrojtje të të atit në rrjetet sociale.

Teksa komentues të ndryshëm shprehin indinjatën për veprimin e Gashit, që linte pacientët pa shërbim tek Onkologjiku dhe i drejtonte te klinika private, vajza e tij, Megi Gashi ironizon me fjalët: “Ja do qaj meqë e thu ti, mos shih shumë filma se t’bo dom”.

“Shumë mirë ja bëni që po e denigroni legenin”, shkruan një qytetar, ndërsa Megi Gashi ironizon duke i thënë “çe pyet, degjenerimi juaj”.