zoom

Stil

Rihanna shtang fansat, shfaqet rrugëve të Nju Jorkut me look-un e ri

Rihanna ka surprizuar fansat e saj, teksa tregoi flokët e saj natyralë, pa shtojca apo paruke, teksa doli në New York të dielën.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare, e cila zbuloi linjën e saj të re të produkteve “Fenty Hair” javën e kaluar, shfaqi flokët e saj të shkurtë, të lyer, të lirë dhe kaçurrelë.

Nëna e dy fëmijëve u pa pa të dashurin ASAP Rocky apo dy djemtë e tyre të vegjël. Fansat iu qopën pas në rrugë, teksa këngëtarja firmosi një palë atlete.

Rihanna, e lindur me emrin Robyn Rihanna Fenty, shfaqi dekoltenë e saj, me sytjena me shtresa të zeza dhe gri.

Këngëtarja mbështolli rreth vetes një pallto leshi ngjyrë kafe prej pellushi, duke e lënë të lirë nga supet e saj. /ZOOM.AL/