zoom

Lajme

Pas stresit në BBV, vendi sekret ku Romeo dhe Heidi po kalojnë pushimet romantike. Foto nga…

Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi po vijojnë pushimet e tyre relaksuese në këtë verë të nxehtë, por edhe pas stresit që kaluan mbyllur në BBV për gati gjashtë muaj dhe zhgënjimit për mungesën e çmimit të madh.

Këtë rradhë, çifti i krijuar në reality show-n “BB VIP3” kanë zgjedhur si destinacion Shqipërinë. Dhe çifti duket se po shijon sa më shumë kohën me njëri-tjetrin.

Të paktën kështu kanë lënë të kuptohet përmes rrjeteve sociale, ku duket se shumicën e kohës e kalojnë së bashku. Ata siç shihet ndodhen në jug dhe ka qenë modelja që ka ndarë një imazh krah Romeos, por pa saktësuar zonën ku ndodhen apo plazhin.

“Atmosferë vere”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit. Reagimet nga ndjekësit qenë të shumta. /ZOOM.AL/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)