zoom

Slider

Pas Ilir Shaqirit dhe Valbona Selimllarit, dalin emrat e tjerë të jurisë së Dancing with the stars

Konkursi i kërcimit “Dancing WithThe Stars” pritet të fillojë së shpejti, ndërsa deri më tani Valbona Selimllari dhe Ilir Shaqiri kanë konfirmuar se do jenë pjesë e jurisë së këtij spektakli.

Në rrjet po diskutohet se këtij paneli do t’i bashkohet edhe ish-banorja e “Big Brother Vip”, Olta Gixhari dhe balerina e njohur Lori Hoxha.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja do ketë një rol të tillë pasi ajo ka qenë pjesë e jurisë së programit “Your Face Sounds Familiar”, ndërsa nga ana tjetër Olta ka qenë një ndër konkurentet e edicionit të parë të “Dancing with the Stars”./ Zoom.al