zoom

Lajme

Kombëtarja nis aventurën për EURO 2024, fluturon drejt Austrisë

Kombëtarja shqiptare mëngjesin e sotëm mbylli përgatitjet në “Shtëpinë e Futbollit” dhe nisi përgatitjet për t’u nisur drejt Austrisë nga Rinasi.

Nën një atmosferë fantastike menjëherë pas përfundimit të stërvitjes, djemtë kuqezi përjetuan një emocion të veçantë.

E gjithë administrata e FSHF-së dhe disa fëmijë nga akademitë e futbollit në Tiranë takuan lojtarët dhe stafin teknik, duke i uruar suksese dhe një përfaqësim sa më dinjitoz në finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024”.

“Të gjithë së bashku për të përjetuar një Europian fantastik! Ju priftë e mbara djema! Forca Shqipëria!”, postoi FSHF karshi fotos zyrtare. /ZOOM.AL/