zoom

Lajme

Gloria Meshi rrëfehet pas daljes nga “Ferma VIP”: Kam dashur vërtetë dy persona, partneri më…

Gloria Meshi, e cila ka hyrë si mentore në “Fermën VIP” gjatë këtij reality-show, mbrëmjen e djeshme ka diskutuar për partnerin e saj.

Veç komplimenteve dhe cilësive të mira që ajo përmendi për të, tregoi dhe bisedën dhe pyetjet që i dashuri i saj i ka bërë menjëherë pas daljes së ish-fermeres nga “Ferma VIP”.

Ajo u shpreh se partneri i saj e kishte kuptuar se cilët ishin dy fermerët që Gloria donte vërtetë në fermë.

“Ka pasur të njëjta preferenca pa e ditur, se kur kam folur me të jashtë me ka bërë vetëm një pyetje, më tha kë ke dashur vërtetë aty. Unë e di tha që ke dashur të jesh mirë me të gjithë, por vërtetë kë ke dashur. I thashë unë para se të të tregoj unë, më thuaj ti kë mendon ti se kam dashur unë vërtetë. Më ka thënë dy emra dhe ka goditur. Ka përmend emrin e Valerit dhe të Florit”, tha Gloria. /ZOOM.AL/