zoom

Aktualitet

EMRI/ I riu në Vlorë kapet me armë në makinë

Një i ri ra në prangat e Policisë së Vlorës gjatë një aksioni blic.

25-vjeçari Maringlen Hamzo u arrestua si i akuzuar për armëmbajtje pa leje.

Në momentin që u ndalua për kontroll, të riut ju gjet në makinë një armë zjarri pa leje.

Forcat Shqiponja dhe ato Operacionale në Vlorë po kryejnë kontrolle të befasishme, me qëllim ndalimin dhe arrestimin epersonave me rrezikshëmri të lartë.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se gjatë kontrollit ëhstë vënë në prnjga 35-vjeçari Maringlen Hamzo, i cili është kapur me armë pa leje në makinë.