zoom

Lajme

Einxhel Shkira e thotë publikisht se do “ose një beb të dytë, ose dasmë përrallore…”

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz u njohën në një ‘reality-show’ në 2021, ku u dashuruan dhe më pas u bekuan me një djalë, Trev. Aktualisht, prej një muaji, ata janë zhvendosur në Prishtinë, ku po jetojnë të tre.

Para pak kohësh, Dagz i propozoi moderatores për martesë. Por a kanë ata në plan një dasmë? Kësaj pyetjeje Einxhel i është përgjigjur sonte “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan, ku tregoi:

“Dagz e dëgjove? Unë unazën e kam, propozimin e kam marrë. Tani po pres dasmën përrallore. Bregdeti, perëndimi…Duhet të jetë si e dua unë. Nëse nuk nis një beb tjetër, me siguri martohem shumë shpejt…”, u shpreh ajo. /ZOOM.AL/