zoom

Lajme

Egla i “rrëmbeu” fitoren, Juli: Unë kisha ndikim tek ajo

Julian Deda komentoi marrëdhëniet që kishte me Egla Cenon brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Në një intervistë për “Shqipëria Live”, Juli rrëfeu se me Eglën njihej shumë pak jashtë shtëpisë, gjatë periudhës së shkollës së lartë dhe në një skeç.

Sipas Julit, Egla e fitoi këtë edicion të tretë të Big Brother VIP edhe falë ndikimit që ai kishte te loja e saj.

“Eglën e njihja si emër dhe ajo mua përveç atij skeçit, unë e njihja kur kam qenë në shkollë të lartë dhe një takim te ai skeçi dhe kaq. Marrëdhënia brenda shtëpisë ishte një marrëdhënie mes dy aktorëve, dy kolegëve që ndajnë një tortë të përbashkët profesionale, të mbash qëndrim në ‘BBV” është fjalë e huaj per çfarë do mbash. Me Eglën ka qenë një marrëdhënie dashuri-urrejte, kur ishte mirë me mua, ishte mirë me shtëpinë. Kur zihej me mua, zihej me gjithë shtëpinë, ajo mund të mos e pranojë, po kisha ndikim te Egla”, tha Juli.