zoom

Lajme

Çiljeta “nuk përmbahet” kur sheh Alban Hoxhën, puthje pasionante në finale

Pas 82 ditësh e izoluar në Fermën VIP, larg familjarëve të saj, Çiljeta Xhilaga pati një takim të ngrohtë me partnerin e saj, Alban Hoxha.

Në natën finale të Fermës VIP, teksa finalistët po dilnin në skenë njëri pas tjetrit, Çiljeta nuk rezistoi dot kur pa Albanin mes publikut.

Ajo shkoi drejt tij dhe i dha një përqafim dhe shkëmbeu puthje pasionante me të.

Takimi zgjati vetëm pak minuta dhe më pas Çiljeta vazhdoi spektaklin e finales, së bashku me fermerët e tjerë.