zoom

Bota

VIDEO/ Presidenti Biden rrëzohet gjatë ceremonisë së fillimit të Akademisë së Forcave Ajrore

Ky është momenti kur presidenti amerikan Joe Biden, është rrëzuar teksa shpërndante diploma për studentët e Akademisë së Forcave Ajrore në Kolorado.

Joe Biden u pengua dhe ra në gjunjë, por arriti të ngrihej sërish me ndihmën e zyrtarëve të Forcave Ajrore.

Incidenti ka ngjallur shqetësime për shëndetin e tij, por Shtëpia e Bardhë me anë të një postimi në Twitter, njofton se Biden është mirë.

“Presidenti është mirë. U pengua nga një thes me rërë në skenë”, shkruhet në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by zoom.al (@zoom.al)