zoom

Aktualitet

U konfliktua me të birin narkoman, gruaja tenton vetëvrasjen

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 19-vjeçar i  cili dyshohet se është konfliktuar me nënën e tij, shtetasen F.B.

Nëna e të riut F.B, pas konfliktit ka konsumuar disa medikamente.

Shtetasja F. B. ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Gjatë shoqërimit, shtetasi H. B. ka kundërshuar me forcë dhe ka goditur për shkak të detyrës, një punonjës policie.