zoom

Bota

Gjendet trupi i djegur i një burri, i biri qëndronte pranë tij! Misteri i vdekjes

Policia greke po heton vdekjen e një burri në Liosia, trupi i të cilit u gjet i djegur.

Pranë trupit është gjetur edhe djali i viktimës, i cili dyshohet se ka djegur të atin.

Ai ka deklaruar për hetuesit se i ati kishte ndërruar jetë dhe nuk kishte para për ta varrosur.

Ekspertiza mjekoligjore do të përcaktojë nëse ai është vrarë nga i biri, i cili dyshohet se vuante nga probleme psikologjike, apo nëse ka vdekur dhe më pas djali i tij ka dashur t’i djegë trupin.