zoom

Lajme

Egla përjashtohet nga Big Brother Vip: Nuk bëhem pishman

Egla Ceno është eleminuar nga gara e Big Brother Vip 3.

Aktorja është përjashtuar pasi i derdhi verën në kokë Meritonit.

Ndërkohë Vëllai i Madh ka paralajmëruar një vendim dhe për çiftin Ilnisa-Meriton.

Para se të linte shtëpinë, Egla tha se nuk ishte penduar për asgjë dhe këshilloi banorët të mos bien pre e provokimeve.

Me vjen keq, është okay, ishte kënaqësi, u kënaqëm, nuk është një gjest që duhet ta bëni, mos bini pre e provokimeve, unë bëra qejfin tim u kënaqa nuk jam pishman për asgjë, gjërat që kam bërë gabim kam kërkuar ndjesë, do të takohemi jashtë, mos bini pre e provokimeve sepse do të bëhen më të forta”, tha Egla.

Aktorja ishte kritikuar dhe paralajmëruar disa herë dhe nga Vëllai i Madh për veprime të papranueshme.