zoom

Lajme

Olta zbulon finalistët e Big Brother VIP: Nëse Egla rikthehet…

Ish-banorja e Big Brother, Olta Gixhari analizoi garën e këtij viti në shtëpi.

Në një intervistë në “Top Channel”, ajo deklaroi se në finale sheh katërshen Juli, Heidi, Romeo dhe dikë mes Jetmirit dhe Françeskës.

Por sipas Oltës, loja do të ndryshojë nëse Egla rikthehet në shtëpi. Nëse diçka e tillë ndodh, sipas saj, aktorja fiton garën.

“Mendoj Meritonin për shkak të kauzës që ka. Uroj që kur të vijë ai moment, mos të dalë të shkojë pas të dashurës së tij. Shoh në finale Julin padiskutim, Heidin, Romeo si një përfaqësues i denjë i djalit të mirë. Jam mes Jetmirit dhe Françeskës. E marr të mirëqenë që Egla nuk hyn, nëse rihyn mendoj se do e fitojë pastaj”, tha Olta Gixhari.