zoom

Lajme

Romeo befason me deklaratën: E kam të sigurt finalen! Ledjona i kthehet: Ti po rri…

Gjatë një bisede me Lediona Xheladinaj, Romeo Veshaj i bindur u shpreh se është i sigurtë që do të kapë finalen e “Big Brother VIP 3”.

“Pse e ke të sigurtë finale?”, e pyeti banorja, ndërsa aktori u shpreh se mendon që do të luftojë më shumë.

“Ti po rri. Po diskutohet marrëdhënia jote që është e mbaruar. Çfarë loje po bën?”, tha Lediona duke nënkuptuar lidhjen me Heidi Baçin, megjithëse sipas Romeos vetë gazetarja po përfiton nga kjo marrëdhënie.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Unë e kam të sigurtë finalen.

Lediona: Pse e ke të sigurtë finale?

Romeo: Sepse mendoj që mund të luftoj më shumë.

Lediona: Çfarë ke luftuar ti? Ti po rri…

Romeo: Ku po rri ti…

Lediona: Po diskutohet marrëdhënia jote që është e mbaruar. Çfarë loje po bën?

Romeo: Ja këtë…

Lediona: Po flet për marrëdhënien?

Romeo: Ja çfarë po të them unë dhe ti shko e flet për marrëdhënien.

Lediona: Spo del për gjë tjetër në prime.

Romeo: Po ti çfarë po del në prime se po diskuton marrëdhënien time?

Lediona: Ore kjo punë kështu është, të përfitojmë nga njëri-tjetri. /ZOOM.AL/