zoom

Lajme

“Lajthisin” banorët e “Big Brother”, zhvishen nudo dhe hidhen në pishinë (Video)

Spektakli televiziv “Big Brother” është një reality show që transmetohet në të gjithë botën, përfshi edhe Shqipërinë, teksa në shumë vende banorët e tij janë pa komplekse.

‘Big Brother Brazil’ është një reality show-t që ka thyer tabutë, teksa vitin e kaluar volejbollistja Kei Alvesh dhe i dashuri i saj, kryen marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë.

Ndërsa këtë vit, 5 konkurrentë kanë vendosur të thyejnë një tjetër tabu, teksa janë hedhur brenda në pishinë nudo.

Ishin, dy djem dhe tre vajza që ndërmorën këtë nismë, e cila është komentuar së shumti në rrjetet sociale. /ZOOM.AL/

@bbb

EEEEITA 🫣 Brothers tiram roupa, pulam na piscina e comemoram os oitenta dias de programa! 🗣️ 📲 #BBB24 #RedeBBB #BBB

♬ som original – Big Brother Brasil