zoom

Lajme

Foto/ Sara Gjordeni tregon barkun e rrumbullakosur pak javë pas lajmit të shtatzënisë

Ish-konkurrentja e formatit të “BBV3”, Sara Gjordeni ka shfaqur barkun e saj të rrumbullakosur për herë të parë.

Ajo ka postuar një fotografi, teksa duket me barkun e rrumbullakosur, përbri e shoqëron me një shkrim “🧿”.

 

Sara u lidh me këngëtarin Bardhi gjatë rrugëtimit të tyre në Big Brother dhe tashmë po presin bashkë një fëmijë. Pak kohë pas daljes së tyre nga shtëpia, çifti ndau me publikun lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Që prej asaj kohe, Sara ka zhvilluar tepër pyetësore në llogarinë personale të Instagram-it teksa pyetej dhe përgjigjej rreth shtatzënisë së saj, nepsin, ushqimet që konsumon etj.