zoom

Lajme

Zarf i Zi për çiftin në Big Brother VIP, ç’do të ndodhë sonte

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3 për njërin nga çiftet.

Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën.

“Meriton, Ilnisa, të betohem” ,dëgjohet të thotë Juli, teksa banorët e tjerë shfaqin habi “i ka emrat mbrapa”, shtoi ai.

Egla mendohet se ndodhet në një dhomë të veçantë “izolimi” por nuk është përjashtuar, siç u përfol në fillim. Gjithsesi rrjeti ka ndarë pamje ku Egla shihet jashtë BBVA, në kryeqytet.

Gjithçka nisi pas tensioneve mes çiftit Meriton-Ilnisa, teksa Egla humbi durimin dhe i hodhi në kokë Meritonit një gotë me alkool.