zoom

Lajme

Video/ Momente erotike në BBV, Ilnisa i fut Meritonit dorën poshtë…

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një ndër çiftet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Së bashku me Egla Cenon, dyshja ndodhen të mbyllur në një dhomë të bardhë, e teksa së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e çiftit në momente erotike.

Të ulur në shtrat, në një moment Ilnisa i ka futur dorën poshtë pantollonave Meritonit, duke i fërkuar këmbët moderatorit.

Nga ana tjetër ky i fundit i ka mbuluar dorën partneres së tij me pantollonat, duke tentuar që ajo mos të kapet nga kamerat. /ZOOM.AL/

@migi_migi4

#migi_migi4 #bigbrothervipalbania #ilnisaagolli #meritonmjekiqi #fyp #foryou #meme #perte #eglaceno

♬ Laughing – Gianluca Marino