zoom

Lajme

VIDEO/ Liami i gjuan me tullumbace – Shpërthen Françeska: M’u largo, s’të vjen zor

Françeska dhe Liami janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së Big Brother VIP, pas një veprimi të këtij të fundit.

Padashaje, Liami i gjuajti Françeskës me tullumbace teksa po rrinte pranë pishinës, duke shijuar rrezet e diellit.

Ai u përpoq që duke hedhur tullumbacin në pishinë, të ngrihej uji dhe të lagej Françeska. Por në fakt, tullumbaci përfundoi në fytyrën e saj dhe kjo gjë e acaroi banoren, që me ton të ashpër, i kërkoi Liamit të largohet.

Debati mes tyre:

Liam: Sorry.

Françeska: M’u largo!

Liam: Padashje…

Françeska: Njeri i paedukatë.

Liam: Sorry.

Françeska: Ec!

Liam: Të kërkoj ndjesë.

Françeska: S’të vjen zor…

Egla: Po top është moj, nuk është problem.

Liam: Më fal!

Françeska: Ec edukata…

Liam: Unë vetëm doja të ngrija ujin që vetëm të lagej, kaq.