zoom

Lajme

VIDEO/ Heidit i dalin pjesët intime, Romeo çohet ta mbulojë dhe i kërkon të ndërrohet

Heidit i ndodhi një situatë e sikletshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo kishte veshur minifund dhe kur çohet nga divani, i dalin pjesët intime.

Në këtë moment çohet Romeo për ta mbuluar dhe, i nervozuar, i kërkon që të ndërrohet.

Heidi refuzon, duke shtuar se fundi që ka veshur është i freskët.

Romeo: O zemër ça po bën moj, ik ndërroje atë…

Heidi: Nuk dua. Lëre se është i freskët. Çfarë problem ka, çfarë doli?