zoom

Lajme

Telefonata e fundit më 15 mars, Sara Gjordeni reagon pas vdekjes së babait të saj

Sara Gjordeni ka reaguar pas vdekjes së të atit të saj.

Në një reagim në rrjetet sociale, Sara thotë se Arturi, babai i saj vuante prej 2 dekadash nha një sëmundje e pashërueshme.

Sara tregoi se e ka telefonuar të atin më datë 15 mars për herë të fundit dhe ai nuk i kishte hapur celularin.